wtorek, 9 grudnia 2014

Kasa Polska nabiła Osła (w butelkę)

Chwilę wcześniej pisałem tutaj m.in. o lokacje gwiazdkowej świeżo udostępnionej w SKOK Kasa Polska. Ponieważ jestem jej członkiem, a takie promocje nie trwają długo to szybciutko przelałem tam środki i udałem się do oddziału kasy. W końcu oprocentowanie 5% stałe na 12 miesięcy z BFG "piechotą nie chodzi". W tej kasie trzeba podpisać umowę lokaty osobiście nie da się mailem lub przez telefon. Jakie było moje zdziwienie kiedy pani z obsługi odmówiła mi założenia lokaty, gdyż żeby ją założyć trzeba spełnić dość trudne wymagania. Na stronie skoku jest dość szczegółowo opisana ta lokata i nigdzie nie ma wymienionych dodatkowych wymogów. Jedynie standardowy tekst: "Przyjdź do Kasy Polska, zapoznaj się z Regulaminem Promocji Lokata Gwiazdkowa i ulokuj swoje środki na wysoko oprocentowanej lokacie o stałym oprocentowaniu wynoszącym nawet 5,00% w skali roku."

Więc przyszedłem, zapoznałem się, ale okazuje się żeby założyć lokatę, to trzeba przyprowadzić ze sobą osobę, która przystąpi do kasy i wpłaci opłaty członkowskie! Lokata to klasyczny wabik, a nie fajna oferta.

Regulamin do wglądu:

Niestety włodarze Kasy Polskiej zeszli do dość niskiego poziomu stosując nieczyste zagrywki i to nie najwyższych lotów. Ponieważ na miejscu, bez wcześniejszego zapoznania się z regulaminem, skąd mogę wiedzieć, że mam ze sobą kogoś przyprowadzić. A po takiej akcji, kiedy na marne jechałem do jednego z nielicznych oddziałów kasy, skutecznie przeszła mi ochota na ich promocję.

Ma miejscu napisałem pismo do Zarządu Kasy. Zobaczymy czy coś mądrego odpiszą.


Na dziś duży minus. Dodatkowo po mojej interwencji widzę, że na stronie pojawił się dodatkowy komunikat, wcześniej niedostępny:


"Produkt dostępny wyłącznie w ramach promocji "Lokata Gwiazdkowa". Regulamin promocji dostępny w każdej placówce SKOK Polska"

3 komentarze:

 1. Donkey, z całym szacunkiem, Twoje wpisy są merytorycznie całkiem niezłe, ale gramatycznie i ortograficznie Twoje pismo do Zarządu Kasy jest na poziomie osoby bez wykształcenia albo z dysgrafią. Trochę to dziwne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Faktycznie, w konkursie "Napisz w parę minut odręcznie pismo na kolanie, stojąc zdenerwowany w oddziale SKOK" nie zajął bym wysokiego miejsca. Zwłaszcza, że jak można zauważyć Osły mają kopytka, co sprzyja dysgrafii. Zaświadczenie o dysleksji, też posiadam:) Z dwojga złego wolę popełniać błędy ortograficzne niż życiowe, czego innym także życzę.

  Pozdrowienia; Magister Inżynier Donkey

  OdpowiedzUsuń
 3. kasa polska oszukuje z udzialamui,kaze wtykupowac udzialy dso lokat a potem nie chce ich zwracac

  OdpowiedzUsuń